Najslabši teden vseh časov ČETRTEK – Eva Amores, Matt Cosgrove

, , ,

25,90

Najslabši teden vseh časov: Četrtek je četrta knjiga iz izjemno priljubljene humoristične serije, ki otroke pritegne z divjim tempom, stripovsko postavitvijo in obilico vizualnih šal. Glavni junak Saša ima še en resnično grozen dan. In ta dan se začne v živo. Dobesedno.

Saša se znajde v jutranji televizijski oddaji, kjer mora pred kamerami razlagati svojo najbolj sramotno izkušnjo. Tisto, ki je postala spletna senzacija. Ko enkrat sedi na kavču pred milijoni gledalcev, gre lahko vse samo še navzdol. In tudi gre.

Četrtek je poln neprijetnih presenečenj, nerodnih vprašanj in popolnega kaosa. Televizijski voditelji, starši, sošolci in nepričakovani gostje poskrbijo, da se Sašev slab teden spremeni v pravo nočno moro. Vsaka nova situacija je hujša od prejšnje. Vsaka stran prinese nov zaplet. In vsak zaplet še več smeha.

Knjiga je napisana v kratkih odstavkih in bogato ilustrirana. Besedilo in ilustracije se nenehno dopolnjujejo. Bralca vodijo skozi zgodbo z veliko dinamike in vizualnih domislic. Prav zato je knjiga idealna tudi za manj navdušene bralce.

Najslabši teden vseh časov: Četrtek je odlična izbira za otroke, ki obožujejo humor, nerodnosti in hitro dogajanje. Primerna je za samostojno branje ali skupno smejanje doma. Knjiga dokazuje, da je tudi najbolj grozen dan lahko noro zabaven. Še posebej, če se ne zgodi tebi.

Avtor Eva Amores, Matt Cosgrove
Ilustrator Matt Cosgrove
Leto izdaje 2026
Prevajalec Nina Dekleva
Število strani 192
Vezava Trda vezava

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Najslabši teden vseh časov ČETRTEK – Eva Amores, Matt Cosgrove”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Podobni izdelki